Met schoenenrek LONDON krijg je opbergruimte in een fraai design. Het schoenenrek van ijzer in diverse vormen - met stippen en strepen - is ideaal voor zoveel meer dan alleen schoenen. Bovendien geeft het rek je hal absoluut een boost. Drie schappen met gestanste gaatjes bieden ruimte aan meerdere paren schoenen en bovenaan zit een kastje voor allerlei spulletjes. In een kleine hal is het verzamelen van schoenen in de hoogte een perfecte oplossing en alles blijft mooi op orde. Het is een heerlijk gevoel als je bij binnenkomst niet meer over schoenen struikelt. Enige montage is vereist. Montage-instructies worden meegeleverd.

Materiaal: IJzer.
Afmetingen: Hoogte 85 cm, breedte 80 cm, diepte 30 cm. Hoogte tussen planken 23,5 cm. Vrije hoogte onder het meubel 11 cm.
Maximaal gewicht: Totaal 80 kg. Maxi. belastbaar gewicht per schap 20 kg.
Onderhoud: Afnemen met een licht vochtige doek.
Tips/advies: LONDON is ook geschikt voor de kinderkamer, voor het opbergen van boeken, speelgoed en knuffels.

Artikelnummer: 1679387-01-0

Dit vinden anderen ervan

4.2 op basis van 10 beoordelingen
  • Score 5 van 5 Geverifieerde koper

    Mooi!

    Erg mooi. Een beetje krap voor hogere schoenen, maar perfect als opbergruimte in de hal of in een andere kamer. Ik vond het fijn dat het in één stuk kwam.

    Zwart

    Anna E kocht

    Zwart in maat No Size

  • Score 5 van 5 Geverifieerde koper

    Schoenenrek Londen

    Super blij met mijn nieuwe schoenenrek! Wordt soepel verpakt geleverd en de levering was snel

    Zwart

    Filip W kocht

    Zwart in maat No Size

  • Score 5 van 5 Geverifieerde koper

    Schoenenrek

    Hoge kwaliteit en goede schoenenplank

    Zwart

    Emmi T kocht

    Zwart in maat No Size

  • Score 3 van 5 Geverifieerde koper

    Leuke blikvanger

    Helaas heeft hij krassen, maar verder leuk

    Zwart

    Eva B kocht

    Zwart in maat No Size

  • Score 3 van 5

    Mooie plank. Helaas beschadigd aangekomen.

    Mooi rek, dat na het uitpakken helaas een duidelijke tekortkoming had. Het metaal leek aan één kant te zwellen en te barsten. De plank ging weer terug.

    Zwart

    Stefan kocht

    Zwart

Share your favourites

#jotex